Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.04.2020 22:50
the last of us 2
4958V

The Last of Us 2. Ogromny wyciek szczegółów - nie wchodźcie w linki dotyczące gry Naughty Dog! [AKTUALIZACJA]

Do sieci trafiły szczegóły, które popsują zabawę z The Last of Us 2. Redakcja serwisu PushSquare.com ostrzega graczy!

[Aktualizacja #1:]

PushSquare oznajmia, że główny post z wyciekiem został usunięty. W sieci jednak nic nie ginie, więc inni mogą psuć rozgrywkę wklejając zrobione zrzuty ekranu. Miejmy jednak nadzieję, że takowych osób nie będzie zbyt dużo, bo to, że ktoś tak zrobi, jest pewne.


[Oryginalna wiadomość:]

Redakcja portalu PushSquare.com podaje, że na przestrzeni ostatnich kilku godzin do sieci trafiło wiele materiałów z The Last of Us: Part II. Ich znacząca ilość to spoilery, które zdradzają zakończenie gry i inne ważne momenty dla opowieści fabularnej kręcącej się wokół Ellie oraz Joela. Jeden z użytkowników posiadających konto na wyżej wspomnianym portalu potwierdził, że jest to dosyć gruby wyciek .

Nie wiadomo, w jaki sposób rzeczone klipy trafiły do sieci. Warto przypomnieć, że pełnoprawna kontynuacja produkcji wydanej w 2013 roku miała zadebiutować pod koniec maja bieżącego roku, więc możliwe, że przygotowane już pliki przypadkowo wyciekły. 

Można śmiało stwierdzić, że Sony będzie szybko działać w tej kwestii - korporacja nie chciałaby, aby którykolwiek gracz natknął się na tak grube spoilery, ponieważ może to nawet w jakimś stopniu wpłynąć na sprzedaż. Rozgrywka nie jest aż tak przyjemna, gdy wiemy, co stanie się z danymi bohaterami.

Krótko mówiąc - nie wchodźcie przez najbliższe godziny na fora, w których poruszany jest temat TLOU 2. Na tę produkcję czekamy już tyle, że aż żal byłoby teraz popsuć sobie świetnie zapowiadającą się zabawę.

Źródło: PushSquare.com

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II

Komentarze i opinie

są wyłączone dla tego materiału