Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.04.2020 15:36
White Lines
10730V

White Lines to nowy serial twórców Dom z Papieru. Szykujcie się na kolejną ciekawą historię

Netflix Polska udostępnił cztery dni temu oficjalny zwiastun serialu White Lines, za którego odpowiada twórca Domu z Papieru, Alex Pina.

Dom z Papieru to jeden z najpopularniejszych seriali na Netfliksie, platformie strumieniowej. Patrząc na zestawienie najczęściej oglądanych seriali od października 2018 roku do września 2019 roku, „La Casa de Papel” zajmuje czwarte miejsce.

Na kanale Netflix Polska pojawiła się nowa zajawka produkcji, za którą odpowiadają twórcy wyżej wymienionego hitu. White Lines, bo taką nazwę będzie nosiła nadchodząca pozycja, opowie porywającą historię wokół legendarnego DJ-a z Manchesteru, którego ciało zostało odnalezione dwadzieścia lat po jego tajemniczym zaginięciu. Akcja rozegra się na Ibizie, gdzie siostra owego muzyka, Zoe, będzie prowadziła na własną rękę śledztwo, które możliwe, że doprowadzi ją do prawdy. 

Oficjalny zwiastun trzyma w napięciu od początku do końca. Można zauważyć, że główna bohaterka trafi do wielu klubów tanecznych, w których pozna ludzi - jedni będą zapewne mówić prawdę, drudzy niekoniecznie, a tylko od niej będzie zależeć, komu uwierzy.

Czy uda jej się rozwikłać zagadkę? Tego dowiemy się już 15 maja, dnia, kiedy to White Lines będzie miało swoją premierę na Netfliksie. 

Źródło: YouTube

Tagi: