Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.04.2020 14:30
Fallout 4
1219V

Fallout 4 z nietypowym projektem. Fan stworzył latający bunkier

YouTuber High Rise stworzył latający bunkier w Falloucie 4. Autor dzieła bardzo ciekawie spędził czas kwarantanny.

Gracze różnie spędzają czas kwarantanny - jedni sikają w Death Stranding w celu napisania swojego imienia na puszystym śniegu, drudzy budują ogromne miasta w Minecrafcie, a jeszcze inni projektują latające bunkry w Fallout 4.

YouTuber posługujący się pseudonimem High Rise stworzył nietypową, latająca budowlę, którą nazwał „Mister-Blue-Sky1”. Znajduje się ona w powietrzu za pomocą balona na ogrzane powietrze. Twórca dzieła spędził bardzo dużo czasu, aby szczegółowo zaprojektować swój bunkier. Podzielił go na dwa poziomy, w których skład wchodzi właz, przedpokój wypełniony podstawowymi przedmiotami (maski gazowe, komputer, komiksy) - odpowiada on zapewne za odpoczynek ze względu na widoczne dwie kanapy. Zaraz obok rzeczonego pomieszczenia widzimy toaletę, w której znajduje się bardzo dużo papieru toaletowego (autor dobrze przygotował się na czas kwarantanny).

W późniejszym etapie możemy zobaczyć m.in. kuchnię wypełnioną po brzegi konserwami, pokój wypadowy, w którym znajduje się pancerz i bronie, a także kokpit odpowiadający za sterowanie bunkrem.

Całość zobaczycie na poniższym filmie. Trzeba przyznać, że efekt końcowy wygląda wręcz wyśmienicie. High Rise wykonał kawał dobrej roboty.

Źródło: Pcgamesn.com

Tagi: Bethesda Game Studios Bethesda Softworks Fallout 4