Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.03.2020 10:15
Star Citizen na nowym zwiastunie
782V

Star Citizen przekroczyło 275 milionów na zbiórce. Twórcy pokazują imponujące miasto

Cloud Imperium Games opublikowało zupełnie nowy zwiastun wyczekiwanej gry. Z okazji zbliżania się do 300 milionów możemy przyjrzeć się ogromnemu, imponującemu miastu New Babbage. 

Star Citizen jest wyjątkowo hojnie wspierany. Ekipa twórców uzbierała już 275 milionów dolarów od fundatorów, którzy tłumnie wyczekują świetnie zapowiadanego projektu o kosmicznych przygodach. Czy w praktyce będzie tak dobrze, jak zapowiadają materiały? Przekonamy się prawdopodobnie już za kilka miesięcy, gdy ruszą otwarte testy.

Cloud Imperium Games nie zamierza jednak na ten czas milknąć. Zaprezentowali właśnie najnowsze wideo, które w praktyce podzielone jest na dwa segmenty- pierwsze minuty skupiają się na korzystaniu z broni, jej kastomizacji i tym, w jaki sposób będziemy mogli z niej korzystać. 

Prawdziwy szum wywołała jednak druga część materiału, która rzuciła nieco światła na główne miasto w grze- New Babbage. Trzeba przyznać, że świetnie pobudza ono apetyty na samą grę. I jeśli tylko okaże się, że w rzeczywistości wszystko wygląda tak, jak na filmikach, to pieniądze ze zbiórki zdecydowanie nie idą w błoto. 

Koniecznie rzućcie okiem i dajcie znać, co myślicie o projekcie. Może jest wśród Was ktoś, kto sam wsparł jego rozwój? Zdecydowanie warto śledzić ten tytuł:

Źródło: https://twinfinite.net/2020/03/star-citizen-video-new-babbage/

Tagi: Cloud Imperium Games Star Citizen