Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.04.2020 12:10
Niewidzialny człowiek płyta
603V

Niewidzialny człowiek na płytach. Zobaczcie usunięte sceny i materiały z tworzenia horroru

"Niewidzialny człowiek" okazał się bardzo ciekawym horrorem, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem widzów w kinach - szczególnie w USA. Produkcja trafi już niedługo na rynek w formie płytowego wydania.

"Niewidzialny człowiek" uderzy na rynek w formie wydania płytowego (DVD i Blu-ray) już 26 maja. Taka edycja "Invisible Man" została wzbogacona o dodatkowe materiały wideo - przede wszystkim o sceny, które zostały usunięte z filmu w fazie montażu. Taki fragment nagrania możecie sprawdzić poniżej, po tym jak udostępnił go wydawca produkcji.

W wydaniu płytowym zobaczymy też materiały wideo z tworzenia rzeczonego horroru, opowiadającego o toksycznym związku Cecilii Kass z wybitnym naukowcem, który okazuje się szaleńcem. Jak łatwo się domyślić mężczyzna wynalazł technologię pozwalającą mu stawał się niewidzialny. Facet zaczyna nękać główną bohaterkę w takim trybie "stealth", a otaczający ją ludzie i służby zaczynają uważać ją za psychicznie chorą ze względu na opowieści o "duchach". W filmie występują Elizabeth Moss, Harriet DyerOliver Jackson-Cohen, Storm Reid i Aldis Hodge.

Śmiało można powiedzieć, że "Niewidzialny człowiek" miał w Polsce wielkiego pecha. Premiera w naszym kraju odbyła się 6 marca, a tydzień później rząd ogłosił decyzję o zamknięciu kin. 


Źródło: YouTube

Tagi: film kino Niewidzialny człowiek