Iza Łęcka Iza Łęcka 24.04.2020 08:44
Uncharted 2 promocja
2626V

Gry na PS4, Xbox One i Nintendo Switch w promocji. Tytuły w pudełkach od 34,99 zł

To nie koniec pozytywnych informacji o promocjach: Media Markt zaprasza graczy do kolejnych zakupów. W ofercie sklepu pojawiło się kilka interesujących tytułów na PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switcha w pudełkach.

Media Markt ponownie przecenia kilka konsolowych produkcji. Sympatycy konsolowej rozgrywki mogą kupić tytuły na PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switcha. Listy nie należą do bardzo rozbudowanych, jednak promocja może zainteresować fanów pudełek, którzy szukali Uncharted czy Uncharted 2, ale nie chcieli sięgać po trylogię w całym pakiecie.

Do oferty trafił także Starlink: Battle for Atlas: w zestawie startowym znajdziecie nie tylko grę, ale również statek, pilota, trzy rodzaje broni, podstawkę na kontroler i plakat prezentujący pozostałe gadżety z tej serii. Ubisoft nie rozwija już IP, który jest jedną z niedocenionych perełek tej generacji, a czas spędzony przy produkcji może okazać się niemałym przyjemnym zaskoczeniem.

Gry w promocji w Media Markt

Promocje na gry PlayStation 4

Promocje na gry Xbox One

Promocje na gry Nintendo Switch

Piątek rozpoczęliśmy od dwóch promocji (darmowa gra na PS4 i Xbox One oraz Big in Japan na PlayStation Store), jednak to nie koniec ciekawych ofert, więc wpadajcie na PPE.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/promocje-na-gry-konsolowe-w-media-markt-24-04-taniej-gry-na-playstation-4-xbox-one-oraz-nintendo-switch/

Tagi: gry w promocji nintendo switch promocja ps4 xbox one