Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2020 20:36
Bionicle: Quest for Mata Nui
810V

Bionicle: Quest for Mata Nui wygląda zdumiewająco. Fanowska gra na zwiastunie i rozgrywce

W ostatnich tygodniach nie otrzymaliśmy wielu nowych informacji o projektach z serii LEGO, ale TT Games powinno przerwać na chwilę pracę i zobaczyć materiały z Bionicle: Quest for Mata Nui. Fanowski projekt w otwartym świecie wygląda świetnie i właśnie w takim kierunku powinny podążyć gry z tego uniwersum.

W 2001 roku narodziła się seria LEGO Bionicle, która szybko znalazła fanów na całym świecie, jednak najwidoczniej w pewnym momencie wyniki nie prezentowały odpowiedniego poziomu, więc korporacja schowała do szuflady serię i rozpoczęła opracowywanie kolejnych projektów.

Sympatycy IP nie zapominają o „Biomechanical chronicle” i od sześciu lat pracują nad produkcją w świecie LEGO Bionicle. Projekt został ujawniony za pomocą klimatycznego zwiastuna, który potwierdza zróżnicowanych bohaterów oraz ciekawe miejscówki. Autorzy przygotowali nawet 12-minutowy gameplay.

Aż trudno uwierzyć, że projekt został stworzony przez fanów, którzy nie mogą pochwalić się dużym budżetem. Szczerze mówiąc chciałbym zobaczyć, co ten zespół mógłby stworzyć mając odpowiednie środki. W przypadku Bionicle: Quest for Mata Nui nie wszystkie efekty prezentują najwyższą jakość, jednak trzeba pamiętać, że jest to projekt sympatyków uniwersum.

W ostatnich tygodniach nie otrzymujemy wielu nowych informacji dotyczących oficjalnych projektów z klockowego świata. Jedynie LEGO potwierdziło projekt z Nintendo oraz autorzy LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker – saga wspomnieli, że pozycja wciąż powstaje.

Źródło: https://screenrant.com/bionicle-game-lego-rpg-quest-mata-nui-video/

Tagi: Bionicle: Quest for Mata Nui lego lego bionicle