Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2020 14:21
Predator: Hunting Grounds
521V

Predator: Hunting Grounds z dużą łatką premierową. Twórcy znacząco ulepszają grę przed premierą

Twórcy Predator: Hunting Grounds najwidoczniej chcą mieć pewność, że gra zaprezentuje w dniu premiery odpowiednią jakość. IllFonic wydało właśnie łatkę premierową, która jeszcze przed debiutem znacząco poprawia tytuł.

Predator: Hunting Grounds będzie dostępne na rynku dopiero od jutra, ale nawet jeśli wciąż czekacie na kurierów z pudełkiem, to zostaniecie zmuszeni do pobrania dużej aktualizacji. Według informacji dostępnych w Sieci, produkcja IllFonic zajmuje 11,13GB, a premierowa łatka waży aż 10GB.

Jest to wymowna sytuacja, która pokazuje, że deweloperzy przed samą premierą eliminowali problemy z tytułem, by wrzucić na rynek dopracowany kawałek kodu. Czy to się udało? Przekonamy się już wkrótce, ponieważ w niedalekiej przyszłości zostaną opublikowane pierwsze recenzje pozycji.

IllFonic w swoim czasie wydało Friday the 13th: The Game, które zostało bardzo mocno skrytykowane właśnie przez liczne błędy. Gra choć oferowała ciekawą koncepcję i potrafiła przyciągnąć do siebie graczy, to jednak bugi oraz problemy z serwerami sprawiły, że tytuł musiał zmierzyć się z wieloma krytycznymi recenzjami.

Sprawdźcie także zwiastun premierowy Predator: Hunting Grounds.

Źródło: https://gamingbolt.com/predator-hunting-grounds-has-a-10-gb-day-one-update

Tagi: Illfonic Predator: Hunting Grounds Sony Interactive Entertainment