Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.04.2020 11:45
Artifact 2.0
281V

Artifact 2.0 z kampanią singleplayer. Valve obiecuje wielkie ulepszenia

Valve zdaje sobie sprawę, że gracze nie zachwycili się Artifact. Twórcy Half-Life nie zamierzają się jednak poddawać i chcą rozbudować produkcję o istotne funkcje i tryby.

Wiemy już, że do Artifact 2.0 ma trafić kampania singleplayer. W grze ma się też pojawić system rankingowych postępów, podobny do tego z Dota Underlords.

Co dokładnie oznacza według Valve "wprowadzenie kampanii" niestety jeszcze nie wiemy. Ostatnio firma zleciła stworzenie pięknego komiksu "Call to Arms", który znajdziecie w tym miejscu. Pojawiła się tu całkiem zajmująca fabuła, więc miejmy nadzieję, że Valve postara się w tym względzie również w przypadku Artifact 2.0.

Valve zapowiada też wprowadzenie pewnych zmian do balansu rozgrywki i systemu turowego Artifact. Modyfikacjom poddano np. zasady związane z wydawaniem many. Tym razem każde działanie będzie kosztować przynajmniej 1 punkt many. Jednocześnie "koszty zostały zredukowane dla niskich i średnich kart, natomiast najwyższe karty pozostaną kosztowne" - twierdzi Valve.

Niestety nie wiemy jeszcze, kiedy zagramy w nową postać Artifact. Obecnie deweloperzy cały czas wprowadzają poprawki i modyfikacje.

Źródło: https://www.rockpapershotgun.com/2020/04/21/artifact-2-0-will-have-a-singleplayer-campaign/

Tagi: Artifact Valve Valve Software