Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2020 17:39
Venom vs SpiderMan
3306V

Venom 2 zapewni walkę ze Spider-Manem? Tom Hardy opublikował wymowną grafikę

„Venom 2” trafi do kin dopiero w przyszłym roku, ale Tom Hardy najwidoczniej chce mieć pewność, że fani Spider-Mana będą stale myśleć o produkcji. Aktor opublikował na Instagram wymowną grafikę, którą szybko usunął. Teraz sympatycy serii rozmyślają nad jego intencją.

„Venom 2” nie trafi do kin w następnych miesiącach. Wczoraj Sony opóźniło premierę produkcji i choć otrzymaliśmy oficjalny podtytuł, to trudno w tym wypadku mówić o dobrych informacjach. Całe Sony's Marvel Universe zalicza opóźnienie, więc dopiero w przyszłym roku poznamy kolejne plany japońskiego giganta na rozwój serii.

Tom Hardy wcieli się w głównego bohatera „Venom 2” i najwidoczniej aktor chce mieć pewność, że widzowie będą stale rozmyślać o jego produkcji. Hardy opublikował na swoim Instagramie fotkę, w której Venom miażdży Spider-Mana. Gdy sytuacja została nagłośniona przez jego fanów, grafika zniknęła z profilu.

Dla wielu widzów sprawa jest jednoznaczna – „Venom 2” zapewni nam epickie starcie ze Spider-Manem. Nie brakuje jednak głosów, według których Hardy postanowił zabawić się z fanami, a w samym filmie nie pojawi się Peter Parker.  Już w ubiegłym roku pojawiły się doniesienia dotyczące angażu Toma Hollanda do „Venoma 2”.

Należy na pewno wspomnieć, że problemy Spider-Mana w Marvel Cinematic Universe były związane podziałem pieniędzy generowanych przez filmy z Tomem Hollandem, ale również Marvel miał nie zgodzić się na pojawienie się Parkera w filmach Sony. Według plotek małe cameo Spider-Mana miało pojawić się już w pierwszym „Venomie”.

Źródło: https://www.gamesradar.com/venom-2-spider-man-tom-hardy-instagram-post

Tagi: Spider-Man Tom Hardy Tom Holland Venom Venom 2