Iza Łęcka Iza Łęcka 05.02.2020 08:26
The Mandalorian 2 Disney+
1486V

The Mandalorian 2 oraz seriale Marvela ze wstępnymi datami premier. Disney+ gigantycznym sukcesem

The Mandalorian to jedno z największych dokonań Disney+, dlatego też Bob Iger chętnie ujawnił informacje dotyczące kontynuacji. Dyrektor generalny Disneya przedstawił plany dotyczące wyczekiwanych seriali, a także udostępnił szczegółowe dane dotyczące platformy. To kolejny sukces korporacji Myszki Miki.

Bob Iger na konferencji podsumowującej ostatni kwartał przedstawił szczegóły dotyczące Disney+. W mniej niż trzy miesiące, platforma zyskała 28,6 mln płatnych abonentów, co jest dużym sukcesem korporacji – usługa wciąż nie jest dostępna globalnie, a dopiero w marcu odbędzie się premiera między innymi w Wielkiej Brytanii.

"Uruchomienie Disney+ okazało się ogromnym sukcesem, przekraczającym nawet nasze największe oczekiwania" - powiedział prezes, Bob Iger.

Analitycy prognozowali, że Disney+ może osiągnąć w tym czasie od 20 do 25 mln subskrypcji, usługa natomiast pobiła wszelkie oczekiwania. Iger wyróżnił, że już w pierwszym dniu od uruchomienia 10 mln widzów zainteresowało się Disney+.

Prezes zdradził także szczegóły dotyczące seriali, które w tym roku mają zadebiutować na platformie. „The Mandalorian 2” powróci w październiku, „The Falcon & the Winter Soldier” zadebiutuje w sierpniu, a premierę „WandaVision” zaplanowano na grudzień. Widzowie w 2020 roku zobaczą dwa seriale rozbudowujące Marvel Cinematic Universe.

W następnych miesiącach możemy się spodziewać nowych zajawek produkcji, jednak warto zwrócić uwagę, że Disney najwyraźniej planuje znacząco rozbudować swój katalog o najważniejsze seriale tego roku dopiero po rozszerzeniu usługi na inne kraje. Pozostaje nam więc czekać do sierpnia.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/disneys-bob-iger-teases-mandalorian-falcon-winter-soldier-wandavision-dates-1276326

Tagi: Bob Iger disney disney plus disney+ The Falcon and The Winter Soldier The Mandalorian The Mandalorian 2 wandavision