Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2020 19:20
Venom: Let There be Carnage data premiery
1367V

Venom 2 zalicza duże opóźnienie. Poznaliśmy podtytuł filmu

„Venom 2” nie zadebiutuje w 2020 roku. Sony oficjalnie przełożyło oczekiwaną historię, która przedstawi drugą historię Eddiego Brocka. Film otrzymał podtytuł, ale nie jest to specjalnie dobra wiadomość biorąc pod uwagę w wstrzymanie rozwoju całego Sony's Marvel Universe.

„Venom 2” to od dzisiaj „Venom: Let There be Carnage” i choć otrzymaliśmy oficjalny podtytuł, to jednak właśnie w tym miejscu kończą się pozytywne informacje dotyczące historii. Produkcja w reżyserii Andy'ego Serkisa miała zadebiutować 2 października 2020 roku, ale nowa data premiery to: 25 czerwca 2021 roku.

Jest to fatalna wiadomość dla widzów, którzy wierzą w ciekawy rozwój Sony's Marvel Universe, ponieważ wszystkie plany japońskiego producenta zostaną wstrzymane i dopiero w przyszłym roku możemy liczyć na dwa filmy oraz pierwsze informacje dotyczące kolejnych projektów. Wcześniej Sony potwierdziło prace nad nową przygodą Spider-Mana oraz pierwszą przygodę Spider-Woman, a według plotek firma rozważa również solową historię Mysterio.

„Morbius” trafi na wielki ekran 19 marca, a „Venom: Let There be Carnage” zadebiutuje 25 czerwca i jeśli plotki zostaną potwierdzone, to w obu historiach pojawią się postacie, które potwierdzą kolejne projekty.

Źródło: tvs_movies

Tagi: data premiery venom 2 Venom: Let There be Carnage