Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2020 17:29
Myserio Spider-Man
1517V

Mysterio przeciwnikiem Spider-Mana w solowym filmie? Jake Gyllenhaal może powrócić do wielkiej roli

Sony nadal planuje Sony's Marvel Universe, którego jednym z ważnych elementów może okazać się Mysterio. Jake Gyllenhaal w świetny sposób zaprezentował znaną postać i aktor ma szanse powrócić na wielki ekran w roli tajemniczego Quentina Becka.

Sony ma wielkie plany dotyczące przeciwników Spider-Mana, którzy mają otrzymywać kolejne filmy w ramach Sony's Marvel Universe. Jeszcze w tym roku zobaczymy „Morbiusa” i „Venoma 2”, ale to podobno dopiero sam początek całej serii.

Redakcja The Illuminerdi dotarła do informacji, według których Sony Pictures chce ponownie zatrudnić Jake'a Gyllenhaala, który miałby tym razem otrzymać solowy film. Zakończenie „Spider-Mana: Daleko od domu” jest otwarte na interpretacje, a scenarzyści na pewno z łatwością przygotują historię, w której przeciwnik Parkera powraca i szykuje odpowiednią zemstę.

Sony podobno jeszcze przed premierą ostatniego Spider-Mana chciało przedstawić Mysterio w solowej opowieści, a możemy podejrzewać, że świetna rola Jake'a Gyllenhaala tylko i wyłącznie przekonała osoby decyzyjne do zainwestowania w projekt.

Na szczegóły przyjdzie nam zaczekać, ale Sony może małymi krokami zebrać całą Sinister Six – Venom ma już swoje historie, Morbius wkrótce przedstawi opowieść i w jego przygodzie pojawi się Vulture, a od pewnego czasu Sony ma także pracować nad wydarzeniami Kravena. Na to wszystko potrzeba lat, jednak wytwórnia może stworzyć swoją opowieść, która zostanie ułożona w podobny sposób jak Marvel Cinematic Universe.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/spider-man/spider-man-far-from-home-villain-mysterio-rumored-to-get-his-own-solo-movie-from-sony-pictures-a173321?

Tagi: jake gyllenhaal mysterio sony sony pictures Sony's Marvel Universe spider-man