Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2020 22:31
Cały dzień i noc Netflix
691V

Cały dzień i noc to „bezkompromisowy dramat”. Netflix promuje film ze znaną obsadą

Netflix rozpoczyna promocję majowej ramówki, wśród której znalazł się dramat „Cały dzień i noc”. Produkcja przedstawi „historię gangstera od nowa”. Pierwszy zwiastun zapowiada niezłą opowieść i film może zainteresować wielu widzów.

„Cały dzień i noc” to najnowsza propozycja platformy Netflix. Film będzie dostępny od 1 maja, więc streamingowy gigant postanowił opublikować pełny zwiastun historii. Dodatkowo poznaliśmy kilka ważnych konkretów dotyczących projektu – reżyserem i twórcą scenariusza został Joe Robert Cole, który wcześniej miał okazję współpracować przy historii do „Czarnej Pantery”.

Opowieść „Cały dzień i noc” przedstawia losy młodego przestępcy, który będzie starał się odnaleźć w trudnym świecie. W głównego bohatera wcieli się Ashton Sanders („Moonlight”), a w filmie wystąpią także: Jeffrey Wright („Westworld”), Isaiah John („Snowfall”) i Yahya Abdul-Mateen II („Watchmen”).

Pierwszy trailer zapowiada ciekawą historię, która powinna trafić w gust wielu widzów. Netflix potrafi czasami zaskoczyć mocnym filmem, więc można mieć nadzieję, że także tym razem otrzymamy przynajmniej dobrą przygodę.

Jesteście zainteresowani tematem seriali i filmów? Sprawdźcie najlepsze produkcje o napadach oraz produkcje, których twórcy nie potrafili powiedzieć „dość”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Cały dzień i noc netflix trailer zwiastun