Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2020 18:31
Peaky Blinders: Mastermind
1093V

Peaky Blinders: Mastermind to logiczna przygodówka na podstawie serialu BBC i platformy Netflix

„Peaky Blinders” zostanie przeniesione do świata gier za pomocą FuturLab. Twórcy Velocity opracowali Peaky Blinders: Mastermind i produkcja jeszcze w tym roku trafi na cztery platformy. Poznajcie szczegóły pozycji i zobaczcie zwiastun.

Peaky Blinders: Mastermind to logiczna przygodówka stworzona przez FuturLab (autorzy Velocity 2X), która latem trafi na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha i PC. Za wydanie gry odpowiada Curve Digital.

Wydarzenia z tytułu dzielą się przed opowieścią z pierwszego sezonu. Zainteresowani trafią do Birmingham, które wciąż zmaga się z pokłosiem Wielkiej Wojny a głównym bohaterem historii został Tommy – przyszły szef gangu rodziny Shelby. Zadaniem śmiałków będzie wytropienie ludzi stojących za dużym spiskiem.

„Mastermind” odnosi się do rozbudowanych umiejętności protagonisty, który potrafi dokładnie zaplanować każdy ruch. Jego wielki umysł sprawia, że Tommy świetnie radzi sobie z wydawaniem poleceń towarzyszom, a zarazem może dowolnie resetować lub przewijać linię czasu. Dzięki takim działaniom „Mistrz Umysłu” może dokładnie zaplanować ruchy.

Deweloperzy zadbają o wierne przeniesienie realiów serialu do gry i obiecują ciekawą opowieść nastawioną na taktyczną zabawę. Pierwszy zwiastun tytułu tłumaczy założenia i dobrze przygotowuje na rozgrywkę.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1013310/Peaky_Blinders_Mastermind/

Tagi: Curve Digital FuturLab Peaky Blinders Peaky Blinders: Mastermind