Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.04.2020 09:24
GeForce Now
1066V

GeForce Now dostaje więcej gier Ubisoftu i traci produkcje innych wydawców . Przedłużone darmowe członkostwo

Niektórzy już teraz nazywają GeForce Now porażką. NVIDIA stara się jednak, by przekonać użytkowników do swojej streamingowej platformy.

NVIDIA znów próbuje wkraść się w łaski graczy. Firma nie ma jednak zbyt łątwergo zadania. Zaledwie tydzień od premiery streamingowej platformy Activision całkowicie się z niej wycofało. Później przyszła pora na skasowanie z GeForce Now wielu gier Bethesdy i 2K. Od 24 kwietnia z GeForce Now zostaną usunięte wszystkie gry Warner Bros. Interactive, Xbox Game Studios, Codemasters i Klei Entertainment.

Firma właśnie zapowiedziała, że w GeForce Now pojawią się nowe, atrakcyjne produkcje od Ubisoftu. Chodzi o wszystkie gry z serii Assassin's Creed i Far Cry, które właśnie wlatują do oferty GeForce Now. Takie produkcje dołączają do Watch Dogs, For Honor i Rainbow Six Siege. 

W mailach do użytkowników z kategorii "Founders" NVIDIA zapowiedziała też, że przedłuża darmowe członkostwo do czerwca.

"Chcemy pokazać nasze wsparcie i wdzięczność dla naszych najwcześniejszych członków. W związku z tym nie zaczniemy pobierać opłat do czerwca 2020 roku" - głosi komunikat od zespołu GeForce Now.

Przy okazji zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać kartę GeForce RTX 2060.

 

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/nvidia-geforce-now-adds-assassins-creed-and-far-cr/1100-6476284/

Tagi: assassin's creed Far Cry geforce now streaming Watch Dogs