Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.04.2020 11:42
MS Flight Simulator
1563V

Microsoft Flight Simulator na nowych screenach. Panorama Aten i dzikie zwierzęta robią wrażenie

Microsoft Flight Simulator ponownie robi bardzo dobre wrażenie oprawą wizualną. Gigant z Redmond podzielił się kolejną porcją zrzutów ekranowych, wykonanych przez osoby testujące aktualnie wersję alfa.

Screeny, które możecie ujrzeć w naszej galerii pochodzą z najnowszej wersji alfy Microsoft Flight Simulator. Gra jest obecnie testowana w tej formie przez graczy, którzy dzielą się z wydawcą krytyką i spostrzeżeniami, sprawdzając m.in. tryb multiplayerowego latania.

W szczególności na opublikowanych screenach wrażenie robi przelot nad Atenami, gdzie w zaskakująco dokładny sposób odtworzono akropol, z najbardziej rozpoznawalną świątynią starożytnej Grecji, czyli z Partenonem. Wcześniej gra robiła wrażenie przykładowo pięknym odtworzeniem panoramy Warszawy.

Niestety nadal Microsoft nie podaje dokładnej daty premiery Microsoft Flight Simulator. Spodziewamy się, że na PC do wydania gry może dojść w ostatnich tygodniach 2020 roku. Z pewnym opóźnieniem tytuł trafi na Xbox One. Już teraz wiemy, że symulator będzie długo rozwijany i aktualizowany po premierze. 

Tagi: Microsoft Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios