Iza Łęcka Iza Łęcka 20.04.2020 11:21
iPhone 12
1178V

iPhone 12 z mniejszym notchem. Ujawniono szczegóły wycięcia ekranu

Apple nadal nie zdecydowało się na kompletną rezygnację z wcięcia w ekranie nowych iPhone'ów, choć najnowszy model, jak na standardy korporacji, może otrzymać rekordowo małego notcha. Szczegóły technologii przedstawił Jon Prosser.

Apple w kolejnych miesiącach będzie przygotowywało klientów na nowe flagowce, które zawitają na rynku dopiero pod koniec roku. Korporacja będzie jednocześnie mierzyć się z przeciekami, a najnowszy pozwala spojrzeć na nowego notcha.

Jon Prosser wspomniał jako jeden z pierwszych o cenie i szczegółach nowego iPhone'a SE, a obecnie dziennikarz poruszył kwestię wyciętego fragmentu w ekranie tegorocznego iPhone'a 12. Porównując ze sobą najnowszego smartfona z modelem ubiegłorocznym, można zauważyć, że wcięcie jest mniejsze, choć nadal będzie wyraźne widoczne, biorąc pod uwagę rozwój technologii i rezygnację z tego elementu u konkurencyjnych modeli.

Można zauważyć, że Apple dąży do zmniejszenia owego „paska” zachowując te same sensory, które widzimy w iPhonie 11. Przyglądając się przedstawionym materiałom zauważymy także węższe ramki. Już w ubiegłym tygodniu pojawiły się pierwsze przecieki sugerujące kilka interesujących modyfikacji, tym razem jednak informatorzy dotarli do plików CAD, na podstawie których są przygotowywane akcesoria. Oczywiście, mniejsze korekty w budowie mogą być jeszcze zastosowane, lecz najpewniej nie powinniśmy już spodziewać się rewolucyjnych zmian w nowym modelu.

iPhone 12 notch porównanie iPhone 11

Źródło: https://wccftech.com/new-image-shows-iphone-12-with-smaller-notch-and-thinner-bezels/

Tagi: Apple iphone iPhone 12