Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2020 21:50
iPhone 12 Pro Max
1651V

iPhone 12 Pro Max na pierwszych materiałach. Design urządzenia ujawniony przez informatorów

Apple dopiero za kilka miesięcy pokaże iPhone'a 12 Pro Max, ale informatorzy dotarli do materiałów projektowych, dzięki którym udało im się uzyskać niemal finalną bryłę urządzenia. Smartfon ma przypominać iPada Pro.

Apple dopiero świętowało premierę iPhone'a SE oraz zaprosiło klientów do kupowania abstrakcyjnie drogich kółek do Maca Pro, ale producent jednocześnie finalizuje projekt nowych flagowców. W drugiej połowie roku firma przedstawi serię iPhone 12, wśród której pojawi się także model Pro Max.

Max Weinbach jako pierwszy pokazał Samsunga Galaxy S20 Ultra, a teraz informator dotarł do plików CAD od iPhone'a 12 Pro Max. Za pomocą takich materiałów producenci akcesoriów mogą przygotowywać między innymi akcesoria (etui) do smartfonów. YouTuber EverythingApplePro otrzymał wszystkie dane od Weinbacha, użył drukarki 3D i przedstawił projekt. W świecie smartfonów Max Weinbach i EverythingApplePro mają świetną renomę i od dawna przedstawiają urządzenia przed producentami, więc możemy mieć pewność, że właśnie tak będzie prezentować się bryła sprzętu. Wygląd potwierdził także Job Prosser, który jako pierwszy informował o dacie premiery nowego iPhone'a SE.

iPhone 12 Pro Max będzie niemal płaski, a na jego plecach znajduje się duża wyspa z aparatami: dodatkowy obiektyw to sensor LiDAR, który znalazł się także w iPadzie Pro 2020. Urządzenie ponownie otrzyma notcha i ma współpracować z Apple Pencil. Wśród detali można dostrzec, że sprzęt jest odrobinę cieńszy od iPhone'a 11 Pro Max i posiada mniejsze ramki.

Źródło: https://wccftech.com/iphone-12-pro-max-design-leaks-looks-similar-to-ipad-pro-video

Tagi: Apple iphone iPhone 12 iPhone 12 Pro Max