Iza Łęcka Iza Łęcka 20.04.2020 09:51
WiLD 2020
737V

WiLD powróci na PS5? Twórcy opublikowali nowe materiały z gry

Sony na przestrzeni generacji zaprezentowało kilka ciekawych tytułów, które niestety nie ujrzały światła dziennego. Jedną z takich gier jest produkcja Wild Sheep Studio. O WiLD nie usłyszeliśmy od miesięcy, ale najnowsze materiały sugerują jedno: ten tytuł może powrócić na PS5.

W sierpniu 2014 roku informowaliśmy na portalu o nowym tytule przygotowanym wyłącznie na PS4. Za WiLD od początku odpowiedzialne jest Wild Sheep Studio, czyli nowy zespół założone przez Michela Ancela, dewelopera, który dbał o takie marki jak Rayman czy Beyond Good and Evil dla Ubisoftu.

Francuskie studio przypomniało o swoim IP w maju ubiegłego roku, tym samym przerywając trwającą od czterech lat ciszę. Teraz deweloperzy szybciej zdecydowali się pobudzić graczy: w weekend wrzucili na swoją stronę nowe grafiki koncepcyjne.

Od lat nie widzieliśmy konkretnych materiałów z WiLD, jednak Michel Ancel pracuje dla dwóch ekip – Ubisoftu nad Beyond Good and Evil 2 oraz w Wild Sheep Studio nad nowym IP. Twórcy wciąż rozwijają ów mniejszy projekt, który zapewne powróci jako pozycja ekskluzywna PS5.

Nie jest żadną nowością, że SIE Worldwide Studios od pewnego czasu rozwijają wiele mocnych i dużych gier przeznaczonych na PS5, jednak nawet taka opcja jaką jest WiLD od Wild Sheep Studio może rozbudować i uatrakcyjnić ofertę ekskluzywnych tytułów szykowanych na konsolę Sony. Poniższe grafiki prezentują się całkiem przyzwoicie.

WiLD PS4/PS5 2020 - 1

WiLD PS4/PS5 2020 - 2

WiLD PS4/PS5 2020 - 3

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/04/19/wild-ps4-website-updated/

Tagi: ps4 ps5 WiLD Wild Sheep Studio