Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.04.2020 15:00
pope simulator
1162V

Powstaje kolejny symulator papieża. Pope Simulator będzie poważnie podchodził do tematu

W tym tygodniu zapowiedziano dwa symulatory papieża - o jednym z nich już pisaliśmy, a drugi przedstawiamy poniżej.

Dokładnie 6 dni temu informowaliśmy Was o powstawaniu symulatora papieża, gry The Pope: Power & Sin, która pozwoli wcielić się w Aleksandra VI. Jest to dosyć kontrowersyjna pozycja ze względu na wiele intryg, zabójstw czy także korzystania z usług prostytutek. 

Zapowiedziany trzy dni temu Pope Simulator będzie podchodził do spraw religijnych dużo poważniej. Gracze będą musieli wprowadzić pokój na świecie będąc głową Kościoła - do naszych zadań będzie należeć m.in. nawrócenie ludności, przemawianie do tłumów, planowanie działań Kościoła, wysyłanie wiernych wysłanników na misje, a przede wszystkim - modlenie się. To od naszych decyzji będzie zależeć czy powstrzymamy największe konflikty na świecie, czy obalimy tyranów i dyktatorów rujnujących życie innym itp.

Produkcja dostała już swoją kartę na Steamie. Obecnie nie wiemy, kiedy ujrzy ona światło dzienne. Jest to debiutancka gra studia Majda Games, a jego wydaniem zajmie się firma Ultima Games specjalizująca się we wszelakich symulatorach. Do sieci trafił pierwszy materiał prezentujący rozgrywkę, ale twórcy oznajmiają, że Pope Simulator może diametralnie się zmienić w przyszłym czasie.

Źródło: Steam

Tagi: Pope Simulator Ultima Games