Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.04.2020 12:41
Nairobi
3326V

Dom z Papieru. Chwytający za serce materiał o Nairobi pojawił się na kanale Netfliksa [spoilery]

Na kanale Netflix Polska pojawił się filmik skupiający się na Nairobi, jednej z głównych postaci serialu Dom z Papieru.

Na samym początku wiadomości chciałbym jeszcze raz zaznaczyć, że film, jak i treść newsa jest obfita w spoilery, więc jeśli macie serial Dom z Papieru jeszcze przed sobą - nie oglądajcie!


Nairobi to według większości fanów "La Casa de Papel" najlepsza bohaterka hiszpańskiej produkcji. Aktorka, która ją grała, Alba Flores, potrafiła rozśmieszyć widzów w spokojnych sytuacjach, jak i podkreślić napięcie w tych krytycznych. Niestety, ale opuściła ona swoich towarzyszy pod koniec czwartego sezonu. Jej śmierć była dosyć kontrowersyjna, ponieważ można było łatwo jej zapobiec - reżyserowie woleli jednak, aby Gandia, jej zabójca, był nieśmiertelny, co wywołało wiele nieścisłości i nierealnych scen, za które 4. sezon mocno oberwał w recenzjach.

Netflix Polska udostępnił na swoim oficjalnym kanale YouTube chwytający za serce filmik poświęcony rzeczonej postaci. Narratorem jest Tokio (Ursula Corbero), która wspomina najlepsze oraz najbardziej emocjonalne chwile z Nairobi w roli głównej. 

Śmierć ważnej osoby w serialu zawsze dodaje pikanterii, więc twórcy produkcji odrobili zadanie na szóstkę. Odejście samotnej, lekko zagubionej matki mającej wiele kreatywnych planów wstrząsnęło prawie każdego fana.

Za te wszystkie Bum Bum Ciao i Bum Ciki Bum. Dziękujemy!

Źródło: YouTube

Tagi: dom z papieru Nairobi