Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.04.2020 08:40
Jump Force na Nintendo Switch
379V

Jump Force zmierza na Switch. Twórcy zapowiadają przeniesienie gry oraz nowe DLC

Bandai Namco poinformowało niedawno, że zamierza wydać swój przeciętnie przyjęty projekt na Nintendo Switch. Zapowiedziano także kolejne DLC!

Bandai Namco nie poddaje się w staraniach o poprawienie fatalnego wrażenia, które wywarło Jump Force na premierę. Gra spotkała się z negatywnym odbiorem, o czym możecie przeczytać w naszej recenzji, gdy debiutowała w ubiegłym roku. Twórcy nie zamierzają jednak opuszczać okrętu, który zdaje się zmierzać na dno. 

Częstym zabiegiem w podobnych przypadkach jest próba podboju nowych platform i tak też będzie to miało miejsce w tym przypadku. Na oficjalnym kanale YouTube studia Bandai Namco pojawił się materiał, który informuje, iż projekt zostanie wydany na Nintendo Switch. I, co ciekawe, dojdzie do tego jeszcze w tym roku! 

Gra zostanie przeniesiona w wersji Deluxe, a zgodnie z obietnicami twórców, mamy dostać ponad 50 bohaterów- więc zawartość obejmie wszystkie wydane dotychczas DLC. Dostaniemy do dyspozycji bohaterów z takich japońskich hitów jak Naruto, JoJo's Bizarre Adventure, Bleach i wiele więcej! 

Przy okazji zapowiedziano także nadejście drugiego zestawu "Characters Pass"! Pierwszym nowym bohaterem, którego zaprezentowano, jest Todoroki Shoto, kolejna postać z "My Hero Academia" (po wybuchowym Bakugo). Zadebiutuje on jeszcze tej wiosny, więc fani mogą spodziewać się jego pojawienia już lada dzień.

Źródło: YouTube

Tagi: Bandai Namco Jump Force Spike Chunsoft