Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2020 17:36
Skinny & Franko: Fists of Violence - Franko 2
804V

Franko 2 wciąż powstaje. Gracze zawalczą w Stoczni Gdańskiej

Twórcy Franko 2 przerywają ciszę i prezentują nowego bossa, z którym zmierzymy się w Stoczni Gdańskiej. Blue Sunset Games wciąż rozwija pozycję i przypomina światu o wyczekiwanej przez wielu grze.

Skinny & Franko: Fists of Violence lub jak kto woli Franko 2 to kontynuacja chodzącej bijatyki z 1994 roku. Tomasz Tomaszek oraz Mariusz Pawluk stworzyli tytuł, który cieszył się dużą popularnością, ale od lat czekamy na pełnoprawną kontynuacje.

Pierwsze informacje o projekcie pojawiły się w 2013 roku, ale następnie pozycja borykała się z kilkoma problemami i w 2018 roku produkcja wylądowała w rękach Blue Sunset Games. Studio z Gdańska korzysta z pomocy Mariusza Pawluka i opracowuje Franko 2 od podstaw.

Deweloperzy w ostatnim czasie niezbyt często informowali o pracach nad projektem, ale nie musicie się obawiać, że Franko 2 wpadnie do czarnej dziury na kilka kolejnych lat. Twórcy wciąż rozwijają projekt i prace zmierzają w dobrym kierunku – potwierdzeniem tych słów jest poniższe zdjęcie. To „stoczniowy boss”, z którym zmierzymy się w znanej lokalizacji.

W niedalekiej przyszłości powinniśmy otrzymać dodatkowe szczegóły dotyczące Franko 2.

Franko 2 stocznia

Źródło: www.facebook.com/SkinnyAndFrankoFOV/

Tagi: Blue Sunset Games franko 2 Skinny & Franko: Fists of Violence