Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2020 15:54
Assassin's Creed Origins w promocji
6340V

Gry na PS4, Xbox One i PC od 19 zł. Weekendowa promocja na produkcje i sprzęt

Na dobry początek zbliżającego się wielkimi krokami weekendu możemy skorzystać z kolejnej promocji. W ofercie pojawiły się gry na konsole i PC w bardzo dobrych cenach oraz sporo ciekawego sprzętu. Sprawdźcie całą ofertę.

RTV Euro AGD ponownie zaprasza graczy na weekendową promocję, dzięki której możecie kupić gry oraz sprzęt. Oferta jest interesująca dla szerokiego grona odbiorców, ponieważ firma oferuje tytuły na trzy platformy (PlayStation 4, Xbox One, PC) i niektóre propozycje potrafią pozytywnie zaskoczyć. Musicie jedynie zwrócić uwagę na limity – dlatego nie odkładajcie zakupów na później.

Na liście znajdziecie między innymi Pillars of Eternity II Deadfire – Edycja Ultimate wersji na PlayStation 4 za zaledwie 134 zł, Monkey King Hero is Back na PC za 39 zł lub możecie sięgnąć po kontroler Thrustmaster eSwap Pro Controller, który został przeceniony o 200 zł (zachęcam do mojej recenzji).

Promocje na gry na PlayStation 4

Promocje na gry na Xbox One

Promocje na gry na PC

Promocje na sprzęt

Zachęcam również do skorzystania z oferty bezpłatnych gier – nadal możecie pobierać tytuły zagwarantowane przez Sony oraz Epic Games.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/weekend-limitowanych-okazji-promocja-w-rtv-euro-agd-na-gry-laptopy-gamingowe-oraz-sprzet-komputerowy-17-04/

Tagi: pc promocja promocja na gry ps4 Xbox One