Iza Łęcka Iza Łęcka 17.04.2020 13:19
Fallout 76 trójka bohaterów
2258V

Fallout 76 spotkało się z bombardowaniem recenzji na Steam. Fani rozdają prezenty nowym graczom

Fallout 76 zadebiutował na Steamie, na którym wraz z premierą gry pojawiło się sporo negatywnych komentarzy. Bombardowanie zakończyło się dopiero, gdy tytułem zainteresowali się fani, którzy wyciągają pomocną dłoń do nowych graczy próbujących odnaleźć się w realiach produkcji.

Fallout 76 trafił na rynek w bardzo złym stanie. Bethesda jeszcze przed premierą zapowiedziała możliwe problemy, ale nawet najwięksi entuzjaści uniwersum i marki nie wierzyli w tak dużą skalę niedogodności. Gra od tego czasu przeszła wiele poprawek, a w tym tygodniu otrzymała wielką, darmową aktualizację i trafiła na Steama.

Od momentu premiery Fallout 76 musiał mierzyć się z bombardowaniem negatywnymi recenzjami. Sytuację postanowili jednak nieco naprawić wierni fani, którzy zaczęli wystawiać pozytywne komentarze – gra z „głównie negatywnych” posiada już „w większości pozytywne” recenzje użytkowników.

Wśród nieprzychylnych opinii łatwo można znaleźć takie, które dobitnie potwierdzają, że Fallout 76 krytykują gracze, którzy nie mieli okazji przetestować swoich umiejętności w postapokaliptycznym świecie. Nie brakuje także sugestii doświadczonych śmiałków, którzy wciąż uważają, że Bethesda popełniła szereg błędów, a tytuł nadal nie spełnia wysokich oczekiwań.

Co ciekawe, entuzjaści Fallout 76 poszli nawet o krok dalej i pomagają nowym graczom rozdając im zestawy broni oraz innych przedmiotów, tak by początek rozgrywki był dla nich łatwiejszy. Społeczność chce przywitać "świeżaków", zapewniając im dogodniejszy i pozbawiony problemów start. Część użytkowników spotkała się z całkiem zabawnymi sytuacjami, kiedy to po zalogowaniu na serwerze i wyjściu na powierzchnię, pojawia się doświadczony zawodnik, który rzuca torbą wypełnioną prezentami, macha i ucieka.

Źródło: https://www.polygon.com/2020/4/16/21224060/fallout-76-wastelanders-fan-reaction-welcoming-community

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios fallout 76