Iza Łęcka Iza Łęcka 17.04.2020 12:19
xbox game pass ultimate
3865V

Xbox Game Pass Ultimate w promocji. Kup abonament i odbierz kod na 3 miesiące za darmo

Jeszcze jeden sklep zachęca do promocji na Xbox Game Pass Ultimate. Gracze kupując abonament na trzy miesiące otrzymują w prezencie drugi kod na identyczny okres. Bogata oferta Microsoftu sprawia, że w gracze nie mogą narzekać na tytuły do ogrania

Xbox Game Pass Ultimate łączy atuty Xbox Game Pass (gry w ofercie) z Xbox Live Gold (sieciowa rozgrywka, produkcje w ramach abonamentu i dodatkowe zniżki), więc jest idealną i niezwykle korzystną propozycją dla wielu graczy, którzy i tak decydują się na kupowanie obu sieciowych usług korporacji z Redmond.

Promocja na Xbox Game Pass Ultimate

Teraz Xbox Game Pass Ultimate trafił do nowej promocji, dzięki której kupicie abonament na trzy miesiące za 160 zł. Sklep dorzuca dodatkowy kod na trzy miesiące, więc w dobrej cenie otrzymacie dostęp do oferty na pół roku. Jak często w takiej sytuacji bywa, prezent jest ograniczony czasowo: trzeba go wykorzystać do 15 maja. Subskrypcje jednak się łączą, więc możecie od razu zrealizować dwa kody. Szczegóły oferty znajdziecie na stronie sklepu.

Microsoft systematycznie powiększa ofertę Xbox Game Pass – w tym tygodniu poznaliśmy kolejne gry przygotowane dla klientów. Wersja Ultimate umożliwia dostęp do oferty na dwóch urządzeniach (Xbox One i PC), więc możecie korzystać z dodatkowych tytułów.

Dobrą wiadomością dla graczy jest fakt, że Xbox Game Pass będzie również dostępny na Xboksie Series X. Microsoft wczoraj potwierdził, że premiera next-gena pod koniec roku jest niezagrożona.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/promocja-na-xbox-game-pass-ultimate-6-miesiecy-abonamentu-za-jedyne-160-zl-w-oleole/

Tagi: pc promocja Xbox Game Pass xbox game pass ultimate Xbox One