Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.04.2020 11:36
resident evil 3
1242V

Resident Evil 3 otrzymuje ciekawe i komiczne mody. Rozszerzona eksploracja i oryginalny wizerunek Jill

Fani marki Resident Evil nie próżnują i już tworzą ciekawe mody do pecetowego wydania Resident Evil 3.

Resident Evil 3 już doczekało się pierwszych modów, którymi warto się zainteresować. Mody, tak jak w przypadku Resident Evil 2, koncentrują się przede wszystkim na motywie podmieniania modeli postaci z gry. Tym razem do Resident Evil 3 mozemy przykładowo wprowadzić dawny wizerunek Jill Valentine (wzorowany na twarzy Julii Voth, która stanowiła bazę dla stworzenia wizerunku postaci w oryginalnym wydaniu Resident Evil 3). Mod można pobrać tutaj.

Kolejny mod od Nayef_k93 rozszerza Racoon City. Modyfikacja fana zapewnia więcej okazji do eksploracji, usuwając pewne ograniczenia w przemieszczaniu się. Dzięki modowi mozna np. powrócić w pewne lokacje, które stają się normalnie niedostępne. Mod znajdziecie tutaj. 

Na deser zostawiam mod, który należy traktować jako żart. Jeden z fanów podkręcił znacznie animacje twarzy bohaterów. Dzięki modyfikacji wszelkie grymasy i mimika stają się wręcz groteskowe i komiczne. Sprawdźcie sami, jak to wygląda poniżej. I przy okazji rzućcie okiem na mody z Resident Evil 2.

SPOILER! 

Tagi: capcom Resident Evil 3 (2020)