Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2020 20:42
GTA 5 w promocji Euro
2276V

GTA 5 w świetnej cenie. Nocna promocja z ciekawymi grami

Nocna promocja przynosi ofertę na między innymi GTA 5. Gracze mogą sięgnąć także po przykładowo Metro Redux w wersji na Nintendo Switcha oraz kontrolery. W zestawieniu znalazło się kilka ciekawych gier.

Dzisiaj poznaliśmy fatalną informację o GTA 6, która może skłonić niektórych graczy do ponownego zapoznania się z GTA 5. Sytuację dobrze wykorzystało RTV Euro AGD, ponieważ w katalogu nocnej promocji pojawiła się właśnie pozycja Rockstar.

To jednak dopiero początek propozycji, ponieważ w ofercie znajdziecie także Injustice 2 na PS4 w bardzo dobrej cenie, świetną ofertę Assassin’s Creed Odyssey w wydaniu na PC lub nawet dwie gry na Nintendo Switcha: SNK Heroines: Tag Team Frenzy i Metro Redux.

Zestawienie zamyka seria akcesoriów – z tej listy mogę na pewno polecić PDP Deluxe Wired Controller, z którego aktualnie korzystam i urządzenie nie zawodzi przy różnorodnych tytułach. W swoim czasie miałem nawet okazję wspomnieć o padzie w recenzji.

Gry w nocnej promocji

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/gamingowa-nocna-promocja-w-rtv-euro-agd-15-04-promocje-na-gry-konsole-oraz-sprzet-i-akcesoria-dla-graczy/

Tagi: gry w promocji GTA 5 GTA V promocja