Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2020 20:59
PSN aktualizacja nowe gry PS4
4266V

Aktualizacja PSN. Sony prezentuje nowe gry na PS4

Sony zaprezentowało listę nowych produkcji przygotowanych dla graczy na PS4. Klienci mogą liczyć na kilka premier, wśród których widnieje między innymi Fallout 76: Wastelanders Deluxe Edition. Specjalny zestaw został stworzony dla oddanych fanów serii.

Sony zaprezentowało na blogu nową aktualizację PSN, dzięki której poznaliśmy produkcje zmierzające w tym tygodniu na PS4. Już od dzisiaj gracze mogą zapoznać się z rozbudowanym Fallout 76, ale oczywiście warto pamiętać, że dodatek jest dostępny za darmo dla klientów podstawki. Jeśli jednak zdecydujecie się na rozbudowane wydanie, to możecie liczyć na wiele cyfrowych przyjemności.

Zestawienie jest tym razem skromne i przedstawione pozycje zadowolą raczej bardzo wąskie grono odbiorców. Gracze mają trochę czasu na nadrobienie zaległości i przygotowanie się na kolejne premiery – w końcu na PS4 zadebiutuje jeszcze kilka bardzo mocnych i ekskluzywnych tytułów. Mimo wszystko połowa kwietnia to dobry czas na ogranie między innymi Final Fantasy VII Remake.

Nowe gry na PS4 

  • Fallout 76: Wastelanders Deluxe Edition - 289 zł
  • Fishing Sim World: Pro Tour Collector’s Edition - 189 zł
  • Blind Men - 21 zł
  • ACA NEOGEO PUZZLE BOBBLE 2 - 29 zł
  • Freakout: Calamity TV Show - 46 zł - 39,10 zł
  • MY HERO ONE’S JUSTICE 2 - 289 zł
  • MY HERO ONE’S JUSTICE 2 Deluxe Edition - 349 zł

Sony ma przed sobą bardzo aktywny dzień. Firma zaprosiła graczy do pobierania darmowych produkcji oraz opublikowała nowy firmware PS4. W Sieci nie brakuje także nowych szczegółów dotyczących premiery PS5, więc sympatycy japońskiej korporacji nie mogą się nudzić.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2020/04/14/these-are-your-new-playstation-store-releases-this-week-28/

Tagi: aktualizacja gry na ps4 playstation 4 ps4 psn sony