Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2020 14:27
Diablo 1 logo
3262V

Diablo Respawned na zwiastunie. Grafik odświeżył trailer Diablo 1

Diablo ma już swoje lata, więc tytuł nie grzeszy piękną oprawą. Blizzard wciąż nie decyduje się na odświeżenie gry i zapewnienie konkretnego remastera, ale zamiast tego jeden z grafików zdecydował się na odrestaurowanie trailera. Materiał wygląda naprawdę przyjemnie.

Od czasu do czasu pojawiają się plotki dotyczące Diablo 2 Remastered, ale przynajmniej aktualnie Blizzard nie zapowiada produkcji i nie wspomina o projekcie. Firma wciąż skupia się na pełnym Diablo 4, które ma trafić na rynek w następnych latach – niestety wciąż brakuje konkretów w tym temacie.

Sytuację wykorzystał Bence Monori, który pracuje do niezależnego Forbidden Realms Studio. Deweloperzy oczywiście nie mogą pokusić się o pełne odrestaurowanie Diablo, ale zamiast tego grafik spędził wolny czas na odświeżeniu intro z kultowej gry Blizzarda.

Całość wygląda świetnie – jeśli oczywiście weźmiecie pod uwagę oryginał. Jak wiadomo Blizzard posiada w swoich szeregach mistrzów CGI, którzy nawet w ubiegłym roku udowodnili, że potrafią stworzyć obłędnie dobrze wyglądające materiały wideo. Jednym z takich jest bez wątpienia trailer ujawniający wspomniane Diablo 4.

Zagralibyście w pełny remake Diablo 1?

Sprawdźcie kolejne informacje związane z serią Diablo:

Źródło: https://wccftech.com/stunning-diablo-1-remake-respawned-trailer-fires-up-your-1996-nostalgia/

Tagi: blizzard diablo diablo 1