Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.04.2020 11:03
Suicide Squad WB Montreal
765V

Grafiki ze skasowanych gier Suicide Squad i Superman od WB Montreal

W 2016 roku WB Games podjęło decyzję o przerwaniu prac nad grą Suicide Squad. Z projektu co jakiś czas wypływają jednak materiały, które były wykorzystywane w fazie preprodukcji.

WB Montreal musiało skasować swój projekt Suicide Squad w 2016 roku, po decyzji wydawcy. Według przecieków prace nad grą Suicide Squad trwały od 2 lat.

WB Games skasowało Suicide Squad i Super Man

Niestety do dzisiaj nie zobaczyliśmy żadnego materiału wideo z tego projektu. Joël Dos Reis Viegas, jeden z deweloperów w WB Montreal, który od 2014 roku pracował nad Suicide Squad, opublikował jednak kilka grafik koncepcyjnych, które powstały na potrzeby tej produkcji. Pojawiła się również grafika z szykowanego przez WB Games Supermana. Obrazki znajdziecie poniżej, w naszej galerii.

Studio WB Montreal już od pewnego czasu zmaga się z problemami, na skutek których skasowano również szykowaną grę Superman, która miała rozgrywać się w wielkim, otwartym świecie. Z zespołu odszedł w ostatnich latach m.in. szef Martin Carrier i główny producent Reid Schneider. Obecnie czekamy na zapowiedź nowego Batmana od WB Montreal. Oczekiwaliśmy, że stanie się to na E3 2020, które - jak wiadomo - zostało jednak odwołane w związku z pandemia koronawirusa.

Warto również sprawdzić:

Źródło: https://www.artstation.com/feerik

Tagi: superman Warner Bros. Interactive wb montreal. e3 2020