Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2020 14:03
Crysis Remaster
2090V

Crysis Remaster na nowym materiale? Crytek ponownie bawi się z fanami

Crysis Remaster mógł pojawić się na nowym materiale od studia Crytek. Twórcy pokazują produkcje stworzone na CryEngine i na końcu zwiastuna została zaprezentowana tajemnicza pozycja. To prawdopodobnie oczekiwana od dawna, nowa wersja hitu niemieckiego studia.

Crytek walczy o powrót do elity naszej branży i najwidoczniej deweloperzy wierzą, że to ponownie Crysis pozwoli Niemcom osiągnąć wielki sukces. Twórcy opublikowali kolejny materiał, na którym pojawia się tajemnicza gra – według dostępnych informacji studio szykuje Crysis Remaster.

Pierwszy Crysis trafił na rynek w 2007 roku – gra pierwotnie była tworzona jako kontynuacja Far Cry, ale deweloperzy po kilku miesiącach prac zrezygnowali ze współpracy z Ubisoftem i uśmiechnęli się szeroko do Electronic Arts. Nowy wydawca pozwolił doprowadzić grę na rynek, a sam tytuł w swoim czasie charakteryzował się świetną oprawą.

Crytek najwidoczniej chce powrotu IP, ponieważ kolejny raz opublikowano materiał, który zwiastuje zapowiedź – studio chwali się grami stworzonymi na CryEngine, a na końcu pojawia się tajemnicza produkcja. Co warte uwagi – film ma prezentować gry z ostatniej dekady (2010-2020), więc pierwszy Crysis nie powinien załapać się do tego zestawienia.

Crysis Remaster brzmi naprawdę interesująco – jeśli Crytek wykorzysta nowoczesną technologię i przeniesie pozycje w dzisiejsze realia, to na pewno znajdzie się wielu chętnych, którzy z przyjemnością sprawdzą tytuł.

Sprawdźcie kolejne informacje powiązane ze studiem Crytek:

Źródło: https://www.overclock3d.net/news/software/crytek_releases_yet_another_crysis_teaser_-_is_a_crysis_remaster_coming/1

Tagi: Crysis Crysis Remaster crytek