Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 12.04.2020 16:30
Fallout 76 Wastelanders Steam
770V

Fallout 76: Wastelanders na Steam. Można już kupować i ściągać grę

Wielu graczy zachęconych zmianami jakie zaszły w Falloucie 76, naprawdę wyczekiwało pojawienia się gry Bethesdy na platformie Steam - nareszcie moment ten w końcu nastąpił.

Nie ma co ukrywać, że początki Fallouta 76 były gorsze niż tragiczne, a wymówki deweloperów broniące żenującej jakości gry na premierę jeszcze bardziej pogrążały ją w spirali sięgającej dna.

Mimo krytycznej sytuacji Bethesda postanowiła uratować swój projekt i ponownie zasłużyć sobie na sympatię wkurzonych fanów, którzy zaczęli masowo odwracać się od firmy. Po ponad roku dodawania i usuwania druzgoczących błędów, wygląda na to, że w końcu sieciowy Fallout jest gotowy na powrót za sprawą dodatku Wastelanders.

Ci którzy czekali z kupnem gry do momentu aż ta pojawi się na Steam, w końcu mogą wyciągnąć ręce po portfele i karty kredytowe. Już od godziny 1:00 dzisiejszej nocy możemy kupować i ściągać F76! Cena gry wynosi 169 złotych, zaś przygotowane pliki ważą aż 80 GB, więc zdecydowanie warto zacząć pobieranie już dziś,jeśli macie wolniejsze łącza.

Publicystyka na weekend:

Źródło: https://store.steampowered.com/news/60317/

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios fallout 76