Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2020 01:28
Rustler główny bohater z baseballem
13826V

GTA w średniowieczu za darmo. Pobierajcie Rustler: Prologue

O „GTA w średniowieczu” informuje cały świat, ponieważ Rustler na papierze wygląda naprawdę dobrze, ale teraz nie musimy więcej czytać o grze i oglądać kolejne materiały przygotowane przez deweloperów. Twórcy udostępnili Rustler: Prologue i każdy może za darmo sprawdzić przygodę.

Rustler to bardzo interesująca produkcja umiejscowiona w średniowieczu, która zdaniem deweloperów oferuje rozgrywkę inspirowaną GTA 2. To właśnie z tego powodu tytuł otrzymał przydomek „GTA w średniowieczu”, a kolejni gracze wyczekują na pełną premierę produkcji.

Rustler: Prologue za darmo - kliknij i pobierz!

Gra została dostrzeżona przez wielu graczy na Kickstarterze, zebrała ponad 38 tysięcy dolarów, więc deweloperzy w ramach podziękowania postanowili przygotować Rustler: Prologue. Jest to tak naprawdę wstęp do głównej historii, który oferuje dostęp do trzech fabularnych misji oraz serii mini-gierek – zawartość ma zachęcić graczy do składania zamówień na Rustler.

Teraz pozycja jest już dostępna, więc wszyscy zainteresowani mogą sprawdzić „GTA w średniowieczu” – deweloperzy podkreślają, że Rustler: Prologue posiada swój początek i koniec, więc możecie liczyć na pełne doświadczenie. Sytuacja jest bardzo interesująca, ponieważ deweloperzy zamierzają nie tylko rozwijać Rustler, ale również aktualizować Rustler: Prologue – do czasu premiery głównej gry.

Rustler: Prologue w szczegółach:

  • Poznaj początek absurdalnej historii;
  • Wyćwicz się w walce, aby się przygotować  na dowolną jatkę w pełnej wersji gry;
  • Zapomnij o wszystkich swoich podręcznikach historii i przenieś się do czasów, które nigdy nie istniały;
  • Postaraj się uchwycić wszystkie odniesienia do popkultury;
  • Ujeżdżaj konie szybkie jak błyskawica;
  • A kiedy trzeba rzucaj kupą w strażników. Ostatecznie ratowanie własnej skóry może wymagać niekonwencjonalnych technik obrony.

Sprawdźcie kolejne wiadomości o Rustler:

Źródło: Informacja prasowa: PR Outreach

Tagi: gta pc Rustler Rustler: Prolog za darmo