Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2020 21:24
Ghost Recon Breakpoint promocja 54 zł
1644V

Ghost Recon Breakpoint już za 54 zł. Nocna promocja z grami i sprzętem dla graczy

Ghost Recon Breakpoint wylądowało w nocnej promocji i produkcję Ubisoftu możemy kupić już za zaledwie 54 zł. Francuzi wciąż starają się rozbudować grę, zaoferować nowości, więc pewnie znajdzie się kilku chętnych na sprawdzenie najnowszego tytułu znanego studia.

Ghost Recon Breakpoint zadebiutowało pod koniec ubiegłego roku, ale produkcja jest dostępna w kolejnej promocji. Ubisoft stara się naprawić tytuł oferując nowości oraz eliminując problemy wymienione przez społeczność, ale mimo to gra nie cieszy się wybitnym zainteresowaniem. Najnowsza propozycja pozwala kupić tytuł za zaledwie 54 zł.

W nocnej ofercie RTV Euro AGD znajdziecie także między innymi Thrustmaster eSwap Pro Controller – dzięki promocji zaoszczędzicie na kontrolerze 200 zł. Jest to dobra opcja dla graczy, którzy polowali na Thrustmastera. Urządzenie jest ciekawe ze względu na swoją szeroką personalizację. W swoim czasie miałem okazję recenzować pada – w tym miejscu znajdziecie tekst.

Gry w nocnej promocji RTV Euro AGD (kod: NOCNA0704)

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/nocna-promocja-premium-w-rtv-euro-agd-7-04-ghost-recon-breakpoint-na-konsole-od-54-zl/

Tagi: gry w promocji pc promocja ps4 Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint xbox one