Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2020 19:34
Fort Triumph
939V

Fort Triumph łączy XCOM-a z Heroes of Might & Magic. Gra opuszcza Wczesny Dostęp

Twórcy z CookieByte Entertainment postanowili połączyć walkę z serii XCOM z eksploracją świata znaną z uniwersum Heroes of Might & Magic. Takie ciekawe scalenie pozwoliło przygotować Fort Triumph , który opuszcza Wczesny Dostęp i wkrótce trafi na konsole.

Już 16 kwietnia Fort Triumph opuści Wczesny Dostęp na Steam i rozpocznie podbijanie rynku na PC. Twórcy jednak nie ukrywają, że zamierzają zapewnić konsolowe wydanie i jeszcze w tym roku odbędzie się premiera gry na PlayStation 4, Xboksach One oraz Nintendo Switchach.

O Fort Triumph mogliście słyszeć pierwszy raz w 2018 roku, ponieważ właśnie w tym czasie deweloperzy zebrali pieniądze na projekt (Kickstarter) i ruszyli z rozwojem gry przez platformę Valve. Tytuł stale otrzymywał nowe aktualizacje i może pochwalić się 80% pozytywnymi recenzjami na Steam.

Teraz możemy potwierdzić, że w Fort Triumph znajdziecie 3 fabularne kampanie (od 10 do 20 godzin czystej zabawy), Tryb Potyczek dla ośmiu graczy, ponad trzydzieści wydarzeń i więcej niż osiemdziesiąt artefaktów, cztery klasy postaci (Paladyn, Dzikus, Mag, Zwiadowca), cztery rasy (Trolle, Gobliny, Ludzie, Truposze) oraz generowane losowo mapy strategiczne czy też ekwipunek, drzewka umiejętności i możliwość zarządzania miastem z zasobami.

To wszystko w ciekawym połączeniu, ponieważ Fort Triumph w zasadzie XCOM (walka) i Heroes of Might & Magic (eksploracja) w bardzo ciekawym i unikalnym świecie. Jeśli jesteście zainteresowani grą – wskakujcie na Steam lub wyczekujcie szczegółów dotyczących premiery na konsolach.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: Informacja prasowa bettergaming

Tagi: Fort Triumph nintendo switch pc ps4 xbox one zapowiedź