Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.04.2020 08:45
Dragon Ball Z: Kakarot zwiasun
1177V

Dragon Ball Z: Kakarot chwali się ocenami. Bohaterowie z DLC na zwiastunie

Twórcy najnowszej gry z uniwersum Smoczych Kul postanowili podzielić się niezwykle przychylnymi ocenami w najnowszym zwiastunie. Przy okazji zaprezentowano nam kilka materiałów ze zbliżającego się DLC.

Dragon Ball Z: Kakarot to niezwykle ciekawy RPG na licencji kultowej mangi Akiry Toriyamy. Gra zadebiutowała w połowie stycznia, a gracze zdają się zadowoleni. Oprócz świetnych wyników sprzedażowych produkcja otrzymała całą masę bardzo dobrych ocen.

I nimi właśnie twórcy postanowili się pochwalić. Czego by nie napisać, jest to rzeczywiście powód do dumy. Długo przyszło nam czekać na tak przychylnie odebraną adaptację serii w postaci gry. Na zwiastunie możemy przeczytać opinie największych portali traktujących o branży gier, gdzie możemy przeczytać, między innymi, iż "jest to gra, na którą fani czekali od dawna". 

Nie jest to jednak największa gratka dla fanów. Po części z opiniami, po której można by oczekiwać zakończenia wideo, zostało jeszcze 30 sekund do końca. Tam znalazł się krótki zwiastun przedstawiający to, co czeka nas w najbliższym DLC! New Power Awakens, bo tak zostało zatytułowane, przyniesie nam nowych bohaterów, oraz kolejne potężne transformacje Son Goku i Vegety. Premiera już niedługo, sprawdźcie sami

Więcej o Dragon Ball'u na naszym portalu:

Źródło: YouTube

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot