Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.04.2020 08:15
Darkest Dungeon z nowym DLC.
566V

Darkest Dungeon. Nowe DLC, The Butcher's Circus, wzbogaci grę o funkcję PvP

Jeśli w hicie od Red Hook Studios zrobiliście już wszystko, co było do zrobienia, to już w maju do gry trafi niesamowite rozszerzenie z nowym, dużym trybem. 

Darkest Dungeon to jedna z większych niespodzianek 2016 roku. Gra okazała się ogromnym fenomenem i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Choć od premiery minęły cztery lata, to Red Hook Studios stale ją rozwija i cały czas dodaje nową zawartość, co sprawia, że fani nie mogą się nudzić. 

I najlepszym przykładem tego typu działań jest zapowiedziane oficjalnie najnowsze rozszerzenie- The Butcher's Circus. Doda ono niezwykle przydatną opcję, którą są walki PvP. Gracze będą mogli stawać ze sobą w szranki, w czteroosobowych zespołach. Co ważne- nasi bohaterowie nie mogą podczas nich zginąć. 

Twórcy potwierdzili oficjalnie, że DLC zadebiutuje już w maju bieżącego roku. Jeśli udało Wam się uporać z tym, co do tej pory przyszykowali autorzy z Red Hook Studios, to nowy tryb na pewno przypadnie Wam do gustu. Nic przecież nie wywołuje emocji tak dużych, jak pojedynki z innymi, żywymi graczami po drugiej stronie. 

Warto zainteresować się też:

Źródło: https://gamingbolt.com/darkest-dungeon-the-butchers-circus-dlc-revealed-adds-pvp

Tagi: Darkest Dungeon Red Hook Studios