Roger Żochowski Roger Żochowski 14.03.2012 15:17
BioShock po polsku na konsolach!
2463V

BioShock po polsku na konsolach!

Polskie lokalizacje gier na konsole stają się z roku na rok coraz częstszym zjawiskiem, co powinno nas tylko cieszyć. Cenega poinformowała, że do tego zaszczytnego grona dołączy niedługo najnowsza odsłona BioShocka. Zapraszam do zapoznania się z notatką prasową.

xxxxx

BIOSHOCK INFINITE W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ NA WSZYSTKICH PLATFORMACH!

Gra z kultowej serii Bioshock po raz pierwszy po polsku na konsolach!

 

 

14.03.2012, Warszawa- Cenega, oficjalny partner firmy2K Gamesw Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra BioShock Infinite weszła do naszego planu wydawniczego. Tytuł ten ukaże się 19 października 2012, równolegle z europejską premierą, w polskiej wersji językowej na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach osobistych. Jest to pierwsza gra z serii Bioshock, która ukaże się w polskiej wersji na wszystkich platformach sprzętowych!

 

BioShock Infinite, najnowsze dzieło Irrational Games, zdobył ponad 75 nagród branżowych podczas targów E3 w roku 2011, w tym nagrodę recenzentów dla najlepszej gry targów. Ponad 50 redakcji, w tym WIRED, USA Today, TIME, GameSpot i GameTrailers uznało BioShock Infinite za jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów roku. Marka BioShock jest jedną najlepiej ocenianych serii w elektronicznej rozrywce, ze sprzedażą przekraczającą 9 milionów kopii.

 

Jak twierdzi Dyrektor Kreatywny Irrational Games, Ken Levine, po stworzeniu BioShocka studio wyznaczyło sobie cel kontynuacji serii w każdym calu lepszej i bardziej ambitnej od oryginału. „Przez ostatnie cztery lata skupiliśmy się wyłącznie na BioShock Infinite i nie możemy się doczekać, aż zagrają w niego fani”.

 

W BioShock Infinite graczewcielą się w nieustępliwego Bookera DeWitt, byłego agenta Pinkerton, który razem ze swoją towarzyszką, Elizabeth, stara się uciec z Columbii osadzonej w alternatywnej wizji Ameryki roku 1912. Przemierzając obszerne tereny gry, dwójka bohaterów stawia czoła nieprzyjaciołom, korzystając przy tym z całego arsenału zupełnie nowych broni i umiejętności. Jak wszystkie tytuły Irrational Games, BioShock Infinite posiada wciągającą fabułę, a mechanika rozgrywki uzupełnia klasyczne dla serii BioShock rozwiązania nowymi, takimi jak starcia w powietrzu.

 

Więcej informacji na temat BioShock Infinite znaleźć można na stronie http://www.bioshockinfinite.com.

Tagi: bioshock infinite irrational games polska