Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.03.2020 13:30
Shantae and the Seven Sirens z datą premiery
449V

Shantae and the Seven Sirens z datą premiery. Gra trafi na PS4, Xbox One, PC oraz Nintendo Switch

Shantae and the Seven Sirens to ciekawa produkcja z serii, której pierwszy pokaz mogliśmy oglądać jeszcze w zeszłym roku. Teraz, po miesiącach oczekiwań, wreszcie poznaliśmy datę, w której przyjdzie nam pograć. 

Shantae and the Seven Sirens pokazano nam pierwotnie w ubiegłym roku i już podczas PAX West 2019 mogliśmy sprawdzić wersję demonstracyjną tytułu. Wielu fanów liczyło, że przez wzgląd na to, premiera jest kwestią tygodni. Niestety sytuacja zdawała się nie potwierdzać, a wszystko wokół gry ucichło. 

Aż do bieżącego tygodnia, albowiem wreszcie otrzymaliśmy zwiastun, który zdradza oficjalną datę premiery wyczekiwanej odsłony! Ta ustalona została na 28 maja 2020 roku. Oznacza to, że przyjdzie nam na nią jeszcze trochę poczekać, ale skoro potrafiliśmy już tak długo, to teraz powinno pójść z górki. 

Gra zadebiutować ma na PlayStation 4, Xbox One,  Nintendo Switch oraz PC, a sam zwiastun zdradza, iż będzie ona wypełniona masą akcji, nowymi mechanikami, wyzwaniami i zupełnie świeżą historią, która będzie miała miejsce po Half-Genie Festival. Jeśli nie słyszeliście wcześniej o tym tytule, koniecznie rzućcie okiem na najnowszy zwiastun. Jeżeli natomiast serię znacie, to nie muszę Was zachęcać:

Warto przypomnieć sobie głośne informacje z ostatnich dni:

Źródło: YouTube

Tagi: Shantae and the Seven Sirens WayForward