Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.03.2020 13:20
Media Molecule ma duże plany po Dreams
285V

Dreams nie jest ostatnim projektem Media Molecule. Twórcy nie zamierzają osiadać na laurach

Przedstawiciele studia Media Molecule przyznali, że ogrom potencjału rozwojowego ich ostatniego hitu nie oznacza, że kończą z tworzeniem innych tytułów. 

Dreams to bardzo ciekawy projekt, który przyciąga całe masy graczy. Gra zadebiutowała 14 lutego na konsolach PlayStation 4 i okazała się ogromnym hitem. Kolosalną zaletą produkcji jest jej otwartość to właściwie nieograniczone gry w grze. 

Już na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że jest to projekt długofalowy, którego siła będzie tkwiła w jego rozwoju- a potencjał w tym kierunku jest niezwykle duży. Prawidłowe pokierowanie mogłoby, bez dwóch zdań, sprawić, że twórcy z Media Molecule nie musieliby zawracać sobie głowy innymi tytułami. Ci mają jednak inne plany

W najnowszym wywiadzie z współzałożycielem firmy, Alex'em Evansem, dowiedzieliśmy się, że studio wciąż zamierza tworzyć nowe tytuły w przyszłości. Nie wiadomo jeszcze, jaką będą miały formę, ale coś zaczyna kiełkować w głowach kreatywnych pracowników

To Media Molecule i jesteśmy studiem tworzącym gry, więc jedną z rzeczy, jakie chciałby zachować na zawsze, jest magia płynąca z ich tworzenia.

Tak więc, choć część ekipy zajmie się rozwojem i ulepszaniem (Dreams- przyp. red.), na pewno stworzymy coś jeszcze. Jesteśmy twórcami. Jeszcze jednak nie zdecydowaliśmy, co to będzie. 

Więcej informacji związnych z tym studiem:

Źródło: https://gamingbolt.com/media-molecule-still-wants-to-develop-games-post-dreams

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment