Iza Łęcka Iza Łęcka 17.03.2020 08:04
Dreams PS4
534V

Dreams otrzyma demo. Twórcy zapowiadają nowości

Media Molecule zakończyło główne prace nad Dreams, jednak to dopiero początek długiej drogi rozwoju tytułu. Zaplanowano dalszą rozbudowę produkcji, a wstępna lista nowości prezentuje się zachęcająco – gracze mogą liczyć między innymi na demo.

Dreams od Media Molecule nie jest typową grą ekskluzywną przygotowaną z myślą o PS4. Studio zadbało o ogromny edytor, który pozwala tworzyć nie tylko nowe produkcje, ale także animacje czy też muzykę. Po wstępnej liście nowości opublikowanej przez deweloperów możemy się spodziewać, że to dopiero początek atrakcji.

Opublikowano „mapę drogi” przez Trello, dzięki czemu gracze mogą w czasie rzeczywistym obserwować kolejność najbliższych zadań podejmowanych przez zespół – twórcy oczywiście chcą wyeliminować błędy oraz niedogodności, co stanowi podstawę prac.

Studio planuje zapewnić wersję demonstracyjną Dreams, integrację z Twitchem, możliwość sprawdzenia światów w wirtualnej rzeczywistości, ale także takie elementy jak podwyższenie poziomu czy też nowy typ podstawowej lalki.

Ekipa twórców przedstawia najbliższe oraz następne plany – Media Molecule chce mieć pewność, że wszystkie elementy jakie trafią do Trello będą w przyszłości zrealizowane. Zdaniem deweloperów to kolejny etap nawiązania kontaktu i relacji ze społecznością, która będzie wiedziała, na co może liczyć w nadchodzących miesiącach.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z Dreams:

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/03/15/dreams-roadmap-released/

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment