Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.03.2020 10:31
Taipei Games Show podzieliło los E3 2020. Odwołano nawet przesunięty termin targów
413V

Taipei Games Show podzieliło los E3 2020. Odwołano nawet przesunięty termin targów

Organizator Taipei Game Show 2020 juz w styczniu informował, że termin targów zostanie przesunięty w związku z epidemią koronawirusa. Okazuje się jednak, że nawet nowa data imprezy jest niewystarczająca.

Organizatorzy Taipei Game Show wyznaczyli niedawno nową datę dla swojej imprezy - wydarzenie miało się rozpocząć 25 czerwca. Wiemy już, że do tego nie dojdzie. Organizator podjął decyzję o kompletnym wycofaniu się z imprezy w tym roku. Tak jak w przypadku E3, impreza może się odbyć dopiero w 2021 roku.

"Po konsultacjach z wystawcami oraz władzami, ogłaszamy, że Taipei Game Show 2020 oraz Asia Pacific Game Summit zostają odwołane. Przygotowujemy aktualnie pełne finansowe rekompensaty dla wszystkich osób, które wniosły już opłaty" - czytamy w komunikacie organizatora.

Organizator twierdzi, że zaprezentuje część zwiastunów i paneli, które miały zostać zaprezentowane w trakcie Taipei Game Show 2020 w Sieci. Nie wiadomo jednak jeszcze, kiedy się to stanie. Informacje mają się pojawiać na oficjalnej witrynie Taipie Game Show.

W ramach pocieszenia polecamy przyjrzeć się piękniejszej stronie targów Taipei Games Show, czyli hostessom i cosplayerkom.

Źródło: http://tgs.tca.org.tw/news.php

Tagi: e3 2020 taipei game show targi