Iza Łęcka Iza Łęcka 25.03.2020 12:30
Systemic Reaction Avalanche Studios
594V

Twórcy Just Cause opublikowali tajemniczą zajawkę. Czym jest Systemic Reaction?

Twórcy serii Just Cause szykują graczy na nową produkcję. Właśnie opublikowano materiał zatytułowany „Systemic Reaction” , który nieco podkręca zainteresowanie. Avalanche Studios szykuje się do pokazu.

Avalanche Studios jest zespołem, który największą popularność zdobył za sprawą kolejnych odsłon serii Just Cause. 2019 rok stał jednak pod szyldem dwóch produkcji spod rąk szwedzkich twórców – RAGE 2 i Generation Zero – które pokazały, że ekipa nie ma problemów z tworzeniem światów, które nie są powiązane z Rico Rodriguezem. Wcześniej deweloperzy zapewnili między innymi trzy części serii theHunter oraz niezłego Mad Maxa.

Teraz Szwedzi przygotowują graczy na nową produkcję. W Sieci pojawiła się tajemnicza i wzbudzająca niepokój zajawka „Systemic Reaction”, które według informacji prasowej „wyznacza początek nowej ery”. Tymi enigmatycznymi słowami projekt określa prezes Pim Holfve:

"Mimo, że rozwinęliśmy się do trzech zespołów, naszym głównym celem jest zaoferowanie milionom graczy na całym świecie doświadczenia otwartego świata."

Możemy bezpiecznie założyć, że tajemniczy projekt trafi już na nową generację, jednak na pełen pokaz musimy zaczekać – choć już dzisiaj spodziewajmy się więcej szczegółów dotyczących Systemic Reaction.

Sprawdźcie kolejne informacje powiązane z Avalanche Studios:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Avalanche Studios just cause Systemic Reaction