Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.11.2019 11:50
RAGE 2 Terrormania
852V

RAGE 2 z nowym rozszerzeniem. TerrorMania już dostępna

Do najnowszej części RAGE trafiło właśnie nowe rozszerzenie, które gwarantuje kolejne pokłady satysfakcjonującej rozwałki w zwariowanym świecie.  

Rage 2 zadebiutował w maju bieżącego roku i pomimo początkowych, mieszanych opinii, ostatecznie wciąż przyciąga fanów beztroskiego i niezwykle przyjemnego strzelania w post-apokaliptycznym świecie. Twórcy cały czas aktualizuję swój projekt o nowe elementy zabawy. 

Na dowód tego zadebiutowało właśnie nowe DLC. Drugie rozszerzenie zatytułowano "TerrorMania" i przenosi ono graczy na zupełnie nowe tereny, gdzie będziemy mierzyć się z hordami nieumarłych! Fabuła dodatku toczy się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie w miejsce Wastelands pojawia się... Deadlands! Naszym zadaniem jest odnalezienie portalu łączącego oba światy i zamknięcie go, aby te przestały się przenikać.

RAGE 2: TerrorMania - Co nowego?

  • Nowa lokacja: The Deadlands - Zwiedzaj alternatywną rzeczywistość, gdzie umarli wrócili do życia! Po skończeniu fabuły dodatku dostaniesz możliwość swobodnego przemieszczania się pomiędzy wymiarami. 
  • Nowi przeciwnicy: Armie Zombie - Stań naprzeciw zmarłym wersją znanych frakcji jak Goon Squad, Immortal Shrouded, River Hogs i Abadon Muties. 
  • Nowa broń: Miecz Transitusu - Antyczny relikt o niesłychanej sile, który może otwierać ścieżki między wymiarami, a przy tym broń, którą można dźgać przeciwników.

Jeśli wciąż nie czujecie się wystarczająco zachęceni, to rzućcie okiem na udostępniony zwiastun, który świetnie przedstawia akcję rozszerzenia. Wszystko zostało oczywiście utrzymane w zwariowanym, pokręconym klimacie produkcji, będącej owocem współpracy id Software oraz Avalanche Studios!

Więcej wiadomości o grze znajdziesz na naszym portalu:

Źródło: https://www.dualshockers.com/rage-2-terrormania-expansion-launch-trailer/

Tagi: Bethesda id Software / Avalanche Studios rage 2