Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2020 19:37
LEGO. Przygoda 2
858V

HBO GO rozbudowuje ofertę. 4 nowe filmy animowane trafią do widzów w marcu

Widzowie HBO GO mogą szykować się na nowe produkcje, które trafią w gust najmłodszych. HBO potwierdziło rozbudowę oferty i jeszcze w tym tygodniu na serwerach pojawią się cztery nowe animacje. Na liście znalazło się między innymi „LEGO. Przygoda 2”.

HBO GO powinno wkrótce ujawnić szczegółowe plany na kwiecień, ale otrzymaliśmy dzisiaj ciekawą wiadomość, która na pewno zainteresuje rodziców oraz młodszych widzów. Już jutro na serwerach pojawią się cztery nowe animacje:

  • Auta – uwielbiany przez najmłodszych wielki przebój wytworni Pixar; historia młodego i bardzo ambitnego samochodu wyścigowego Zygzaka McQueena; film zdobył dwie nominacje do Oscara.
  • Auta 2  - kolejna część kasowego hitu opowiadającego o szybkim jak błyskawica Zygzaku McQueenie, jego wiernym przyjacielu Złomku i innych, pełnych uroku autach.
  • Herkules – animowana historia Herkulesa, najsilniejszego człowieka na ziemi; film produkcji Disneya otrzymał cztery Nagrody Annie, a nagrana specjalnie na jego potrzeby piosenka “Go The Distance” była nominowana do Oscara i Złotego Globu.
  • LEGO. Przygoda 2 - bohaterowie z uniwersum LEGO powracają w epickiej przygodzie pełnej akcji, aby ocalić swoje ukochane miasto.

HBO GO podkreśla, że firma zdecydowała się na wcześniejszą premierę historii, które na pewno zostaną dobrze odebrane przez najmłodszych – choć „LEGO. Przygoda 2”, to w zasadzie dobra opowieść dla całych rodzin. Warto zwrócić uwagę, że nadal pojawiają się w ofercie HBO filmy Disneya – Polacy pewnie nie mogą liczyć na rychłą premierę Disney+, więc przynajmniej w taki sposób możemy zapoznać się z cenionymi opowieściami.

Jednocześnie z ramówki wypadną dwa odcinki – „Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem VII” odc. 6 i „Batwoman”, odc. 17.

Sprawdźcie nasze publikacje:

Źródło: HBO

Tagi: auta hbo HBO Go herkules lego przygoda 2