Iza Łęcka Iza Łęcka 24.03.2020 11:27
Dom z papieru 4
4607V

Dom z papieru 4 na klimatycznej zajawce. Netflix szykuje widzów na decydującą akcję

Netflix opublikował najświeższy materiał promujący czwarty sezon „Domu z papieru”. Platforma prezentuje dynamiczną zajawkę, która przygotowuje widzów na zbliżającą się premierę. Debiut nowych odcinków odbędzie się na początku przyszłego miesiąca.

„Dom z papieru” to jeden z hitów streamingowego giganta, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Twórcy ponownie podzielili historię na dwie duże części – pierwszy i drugi sezon stanowiły całość, czwarta odsłona jest powiązana z rabunkiem w trzecim sezonie.

Trzeci sezon (identycznie jak drugi) zakończył się w kulminacyjnym momencie, więc fani powinni z niecierpliwością wyczekiwać na kontynuację. Ta zostanie udostępniona już 3 kwietnia, ale wciąż nie wiemy, czy Netflix zakończy serial i zamknie wszystkie wątki.

Dzisiaj otrzymaliśmy zajawkę, która przygotowuje widzów na zbliżające się wydarzenia – mnóstwo tutaj akcji, powracających bohaterów oraz policji. Widzowie oglądający ostatnie odcinki ponownie mogli pomyśleć, że tym razem ekipa Profesora nie ma najmniejszych szans na pozytywne zakończenie wydarzeń. Główny bohater serialu jednak nieraz już udowodnił, że potrafi przewidzieć wiele ruchów hiszpańskich funkcjonariuszy.

Sprawdźcie nasze publikacje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: dom z papieru Dom z papieru 4 netflix teaser zajawka