Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2020 14:47
Tme to Hunt Netflix
15178V

Netflix przejmuje kolejne kinowe premiery! Platforma pomaga w walce z koronawirusem

Netflix nie tylko w Polsce postanowił przejąć „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Platforma wykupiła dwa kolejne filmy, które w najbliższych dniach miały trafić do kin. Teraz historie zostaną udostępnione na serwerach streamingowego giganta.

Koronawirus w znaczący sposób wpływa na branżę filmową. Wytwórnie muszą się ratować i z tego powodu „W lesie dziś nie zaśnie nikt” jest już dostępny na serwerach Netflix. Pierwszy polski slasher nie jest jedynym kinowym filmem wykupionym przez Netflix. Portale Deadline oraz Variery otrzymały informacje o kolejnych historiach, które zamiast na wielki ekran, wylądują na serwerach/.

Netflix przejmuje kolejne kinowe premiery!

„The Lovebirds” miał trafić do kin 3 kwietnia, ale Netflix nawiązał współpracę z Paramount Pictures, na mocy której historia wkrótce zostanie udostępniona na platformie Dziennikarze nie mają jeszcze potwierdzenia szczegółów transakcji, ale w niedalekiej przyszłości otrzymamy ostateczne szczegóły. „The Lovebirds” to komedia o parze, która przeżywa trudny moment – zostaje ona wplątana w morderstwo.

Podobną sytuację widzimy w przypadku „Time To Hunt”, ale tutaj znamy już więcej szczegółów. Film został wycofany z kin, a 10 kwietnia będzie dostępny w usłudze streamingowego giganta. Produkcja przedstawi historię czwórki znajomych, którzy chcą uciec z dystopijnego miasta, ale wcześniej zamierzają napaść na kasyno.

Zwiastuny fimów zobaczycie poniżej.

Sprawdźcie nasze publikacje:

Źródło: https://upflix.pl/aktualnosci/the-lovebirds-oraz-time-to-hunt-wkrotce-na-netflix-2020-03-23

Tagi: film netflix The Lovebirds Time To Hunt