Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.03.2020 12:45
Dragon Ball Z: Kakarot wehikuł czasu
1892V

Dragon Ball Z: Kakarot. Nowa aktualizacja wprowadza Wehikuł Czasu

Najnowsza aktualizacja wprowadza maszynę, na którą duża część graczy czekała jeszcze przed premierą. Wreszcie pojawia się możliwość powtarzania misji. 

Dragon Ball Z: Kakarot to niezwykle ciekawy RPG na licencji kultowej mangi Akiry Toriyamy. Gra zadebiutowała ponad dwa miesiące temu i, zgodnie z zapowiedziami, jest cały czas rozwijana przez twórców. Cyklicznie dodawane są nowe aktualizacje, które poprawiają masę błędów oraz rozwijają możliwości rozgrywki. 

Świetnym przykładem tego typu update'u jest najnowszy, okraszony numerem 1.06. Lista zmian jest niezwykle krótka, ale bardzo konkretna. Główną zmianą, jest dodanie Wehikułu Czasu, na który czekała lwia część graczy. Zapowiadany był on jeszcze przed premierą gry, albowiem pozwalać ma na "cofanie się w czasie" do nieskończonych misji pobocznych oraz powtarzanie głównej osi fabularnej! 

Jeśli kilkadziesiąt godzin, które można spędzić na przedzieraniu się przez kolejne etapy przygody Son Goku i jego przyjaciół, to dla Was za mało- teraz pojawia się rozwiązanie. Oprócz tego, do gry trafiły nowe wskazówki dla niektórych zadań oraz opcja przewinięcia napisów końcowych

Więcej o Dragon Ball'u na naszym portalu:

Źródło: https://mp1st.com/news/dragon-ball-z-kakarot-update-1-06-flies-out-heres-whats-in-it

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot